Reklamní USB

USB S POTISKEM / KOVOVÉ USB / USB S VLASTNÍM TVAREM

USB paměti a různé doplňky jsou velmi rozšířené dárky. USB ceny poslední dobou stagnují, ale lze očekávat, že z dlouhodobého hlediska budou dále klesat. Kapacita cenově dostupných pamětí se stále zvyšuje. Aktuálně jsou cenově nejpříznivější kapacity 2-8 GB. V současnosti jsme schopni vyrobit a dodat USB s kapacitou až 64 GB.

Standardní USB mohou mít různé tvary, různé obaly a mohou vyhovět různým požadavkům klienta. V sortimentu máme kovové USB, cenově velmi příznivé plastové USB, kombinaci kovu a plastu. Mezi velmi zajímavé obaly patří papírové a kožené obaly.

Pro náročné klienty vyrábíme USB na míru s vlastním designem podle zadání klienta. Tato USB mohou mít tvar loga nebo jiných předmětů, podle přání klienta: lahev, čerpadlo, míč atd. Výroba je možná již od 50 kusů, dále je možné kombinovat v jednom designu různé kapacity, pro dosažení zajímavé ceny.

Ceny USB se mění každý den vzhledem ke kursu USD a také podle aktuálních výrobních cen. Aktuálně dostupné modely lze najít na: www.usbdary.cz www.usb4logo.eu.

K dispozici máme i skladové zásoby v Evropě, z kterých jsme schopni dodávat USB do 48 hodin podle Vašich požadavků. USB jsme schopní brandovat tampontiskem, gravírováním nebo jinou technologií podle Vašich požadavků.