Reklamní cukrovinky

ZAKLÁDÁNÍ FIREM / INVESTIČNÍ A DAŇOVÉ PORADENSTVÍ / OPTIMALIZACE PROCESŮ A NÁKLADŮ / REALITNÍ SLUŽBY

Společnost Société byla založena v roce 2003 a ihned od svého založení se zaměřovala i na firemní služby: ekonomické a obchodní poradenství, zakládání firem, personální poradenství a řízení lidských zdrojů a efektivní využití moderních technologií při podnikání. Víme jak efektivně, rychle a snadno snižovat náklady, optimalizovat procesy a hledat slabá místa systému.

Jednatel společnosti Ing. Dalibor Dušek byl aktivní i v jiných společnostech, kde působil při implementaci a zavádění moderních přístupů řízení, efektivních postupů a optimalizaci nákladů. Takto získané zkušenosti aktivně používal a používá nejen při svých podnikatelských aktivitách, ale hlavně při konzultační a poradenské činnosti.

Poradenství poskytované společnosti Société je založeno na individuálním přístupu s respektováním specifických potřeb klientů. Před přijetím zakázky s klienty stanovujeme cíle a plány, které chceme společně dosáhnout. Pokud se na těchto cílech neshodneme, zakázku nepřijmeme a pokusíme se alespoň klientovi doporučit další kroky.

Spolupráce a společné dosažení cílů a plánů je pro nás hodně důležité. Rádi pracujeme na netradičních projektech a tam, kde si ostatní nevěděli rady nebo neplnili svoje sliby. Získání nových zkušeností a rozšíření našeho znalostního obzoru je pro nás důležitější než finanční efekty.

Sjednejte si s námi schůzku, zadejte nám Vaše požadavky a my Vám představíme možnosti a plány, jak Vaše problémy vyřešit.